1-LED-PASKY-I
2-LED-PASKY-RGB-I
3-LISTY-A-PROFILY-I
4-TRAFA-I
5-OVLADACE-I
6-SPOJKY-REDUKCE-I
7-SESTAVY-I
8-ZAROVKY-230-I
9-ZAROVKY-12-I
10-SVITIDLA-I
11-PANELY-I
12-DOPLNKY-I
13-TRUBICE-I
14-MODULY-I
15-main

LED PANELY ZÁPUSTNÉ

LEDBEAST LED panelyV této sekci naleznete zápustné led panely vhodné do sádrokartonových a podsazených stropů, do kterých vyříznete díru požadovaného rozměru (tuto informaci naleznete v detailech produktu) a vložíte panel.

LED panely jsou jednoduchá designová svítidla, které lze využít na osvětlení domova, kanceláře nebo pracovního prostředí. Naše led panely mají kruhový nebo čtvercový tvar. Jejich vyrovnané světlo je vhodné téměř do jakékoliv atmosféry a místa. Využitím nejnovějších led čipů a technologií se docílilo požadované svítivosti a to za téměř nulového navýšení teploty.

Panely nepotřebují téměř žádnou údržbu s výdrží až 50000 hodin. Nejlepší výhodou led panelů je, že na celé ploše panelu je světlo rovnoměrně rozprostřené. To je zajištěno kvalitním LED páskem, který je rovnoměrně precizně umístěn v ploše LED panelu. Napájení zajišťuje kvalitní miniaturní HQ LED trafo (zdroj) podobné těm jaké využíváme s LED pásky. Nabízíme nespočet vysoce kvalitních led panelů s velkým množstvím variant.

Pokud chcete poradit s výběrem tak nás neváhejte kontaktovat a povědět nám o projektu který máte zrovna v hlavě. Toto světlo doporučujeme jelikož je to vítečná investice do budoucna, která se vám díky nízké energetické spotřebě vrátí velice brzy a zároveň udržuje designový vzhled vašeho projektu.

Barva svitu dle výběru po rozkliknutí zboží.

 
385
274913852749

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.